Webdesign

Navrhneme moderní responzivní design pro vaše webové stránky. Design originální a inovativní, který zaujme zákazníka na první dojem. Čím poutavější webovou prezentaci máte, tím vyšší úspěšnost u zákazníků získáte. Atraktivní design eliminuje riziko rychlého opuštění webu a přiláká nové potenciální zákazníky. Vsaďte na de simple, rychlost a profesionalita je naší prioritou.

Grafický návrh webových stránek

Potřebujete zaujmout zákazníka důvěryhodným a poutavým designem Vašeho webu?
Plánujete tvorbu zcela nového webu, ale hledáte studio, které Vám vytvoří stylový a originální design?

Rádi Vám nový, moderní design vytvoříme na míru přesně podle Vašich potřeb.
Webdesign zpracujeme pro váš již existující a fungující web, ale i pro nově připravovaný, kde začínáte právě grafikou a programování máte vyřešeno ve vlastní režii. Pokud ještě nemáte vyřešené programování webových stránek, lze se obrátit na spřátelenou firmu ONEMARK se kterou spolupracujeme.

více informací

Kvalitní a moderní design je jádrem úspěšného marketingu a jeho diferenciace (tedy odlišení od konkurence) je velice důležitá a grafický design plní především tyto úkoly:

1) Vytváří první dojem

Grafický návrh ovlivňuje ochotu uživatele web dále zkoumat poté, co na něj přišel. Méně poutavý a nepřehledný web návštěvník opustí hned na první stránce.

2) Zlepšuje důvěryhodnost webu

Kvalitní grafický návrh zvyšuje ochotu uživatelů věřit uváděným informacím. Je také snazší přimět je k akci.

3) Vyšší zapamatování – povědomí o značce

Jen málo obchodů je uzavřeno při návštěvě, lidé si objednávku rozmýšlejí a přicházejí opakovaně. Snadno zapamatovatelný grafický návrh proto dává webu náskok.

4) Podporuje image firmy

Ať už svou atraktivitou, celkovým vyzněním, čistotou či moderností, grafický návrh významně ovlivňuje způsob, jakým návštěvníci vaši společnost vnímají.

 

Výstupem projektu, který obdržíte, je zdrojový soubor PSD ve vrstvách pro našeho či vašeho programátora.

Cena webdesignu nezahrnuje obrázky, fotografie a ilustrace zakoupené z fotobanky. Fotografie se platí nad rámec grafiky po potvrzení klientem. Cenu fotek posíláme vždy ke schválení před jejich zakoupením.

 

Redesign stávajících webových stránek

Už vám nestačí zastaralý vzhled toho současného? Již není poutavý pro vaše věrné či nové zákazníky? Inovujte a buďte vidět. Váš současný design rádi upravíme dle nových a moderních trendů. Při změně je třeba pamatovat na aktuálnost daného webu a s tím související programování webu. Je třeba zohlednit, zda webu stačí pouze změna designu, či vytvořit web zcela nový.

Výroba webových bannerů

Pro Váš web vytvoříme statický banner s originálním grafickým zpracováním. Banner předáváme ve formátu a velikosti dle vaši požadavků, nejčastěji ve formátu Png, Jpg, případně Gif.

Doporučujeme nachystat texty a grafický návrh pro jeden z největších bannerů účtován v základní cenně, který se poté následně zmenší, či zredukuje pro menší bannery. Menší bannery budou následně tvořeny z odvozené grafiky, a tudíž i za nižší cenu. Tvorba z menšího banneru na větší je tedy méně efektivní a graficky náročnější.

Před započetím na pracích bude třeba poskytnout technickou specifikaci pro reklamní banner, který Vám zašle provozovatel reklamního prostoru (maximální velikost v kb, rozměry, formát atd.).

Ceník

Níže uvedené ceny se mohou lišit v závislosti na náročnosti a konkrétních požadavků klienta.

 

Skica grafického návrhu

(při schválení grafického návrhu nebude částka účtována)

od 2 000 Kč


Grafický návrh webových stránek

od 8 000 Kč


Redesign stávajícího webu

od 7 000 Kč


Výroba webových bannerů

(dle složitosti, formátu a množství bannerů)

od 500 Kč/ks

Aktuální ceník ke stažení

Stáhnout

Kontakt

+420 777 294 719
info@desimple.cz
www.desimple.cz